Під час вивчення теми "Органи дихання " здобувачі освіти ознайомилися з органами дихальної системи та їхніми основними функціями , дослідили , який шлях проходить повітря в організмі людини. А закріпили свої знання створивши модель дихальної системи.
субота, 16 грудня 2023 р.
13 листопада - День добра.
Всесвітній день доброти, на думку засновників свята, – це можливість нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті. Важливо бути добрим не тільки в цей день, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисливо.
Мета: визначити й окреслити суть категорії добра. Формувати чуйність, доброзичливість, засуджувати почуття заздрості й злості. Виховувати бажання зростати добрими, справедливими, чуйними.
https://www.facebook.com/100028064830920/videos/371060245319623?idorvanity=1981030502033862
Дослід "Чому в нас часом болять зуби?"
Коронку зуба покриває емаль — одна із найміцніших речовин у тілі. Під емаллю знаходиться дентин, а далі — пульпа — м’яка частина зуба. У ній знаходиться орган, ураження якого і викликає гострий біль. Це — нерв.
Але чому відбувається це ураження? Коли ми їмо, часточки їжі лишаються на емалі зубів. В цих надзвичайно смачних часточках оселяються і починають розмножуватися мікроби. У процесі своєї життєдіяльності вони виробляють кислоту, яка руйнує зубну емаль. З’являється чорна цятка, яка згодом збільшується, а потім перетворюється на справжнісіньку дірку. Цю дірку лікарі називають карієсом.
Ми вирішили провести дослід, який допоможе дізнатися. чому руйнується емаль зубів.
Зубна емаль за складом подібна до мушлі. І кислота руйнує її так само , як зруйнувала мушлю. Аби захистити зуби , про них треба дбати - ретельно чистити після їди. А ще споживати менше солодкого - мікроби , які мешкають у ротовій порожнині, перетворюють цукор на кислоту.
https://www.facebook.com/100028064830920/videos/2949893205152256/?idorvanity=1981030502033862
Проєкт "Прозора школа" - Урок доброчесності .
Наш заклад освіти долучився до проєкту «Прозора школа» - це просвітницький проєкт Офісу доброчесності НАЗК , спрямований на створення доброчесного та прозорого середовища в школах України.
Створення відбитків пальців
Візерунки ліній на подушечках пальців кожної людини унікальні. Саме тому відбитки пальців є точним способом визначення особи.
Ми також вирішили дослідити . чи справді вони такі унікальні. Для цього ми занурили свої пальці у рідку фарбу і зробили відтиск на папері. Перевіряли чи однакові візерунки мають вказівний і великий пальці, а також чи такий самий відбиток залишає на папері палець однокласника.
Проєкт "Презентуємо колекцію"
Мета: Довідатися , хто які захоплення має. Створити або впорядкувати колекцію.
Колекція - упорядковане зібрання предметів, об'єднаних за певною ознакою.
-
Скелет — це один із найдосконаліших витворів природи. Досі жодна рукотворна конструкція не здатна відтворити складну механіку скелета люди...
-
Коронку зуба покриває емаль — одна із найміцніших речовин у тілі. Під емаллю знаходиться дентин, а далі — пульпа — м’яка частина зуба. У н...