неділя, 6 серпня 2023 р.

Вирощування рослини з насіння.

 Тема.  Як виростити нову рослину з насінини. 

Мета: формувати уявлення про розмноження  рослин, умови проростання насіння (тепло, вода, повітря), умови росту і розвитку рослин (тепло, вода, повітря, світло); учити пророщувати насіння, вирощувати рослини з насіння; формувати вміння бачити проблему і формулювати її у формі запитання, цілеспрямовано сприймати об’єкт або його частину, узагальнювати сприйняття; виховувати спостережливість під час спільної діяльності (виконання довготривалих дослідів).

















День єднання.

 16 лютого в Україні відзначається  День єднання.Це молоде свято , воно було засноване лише торік, указом Президента України Володимира Зеленського. Головна мета цього дня - показати єдність українського народу на тлі військової загрози, що українці єдина нація , яка любить свою Батьківщину та рідну землю.

Тому з учнями 3 класу було проведено виховний захід "День єднання". Також в цей день до школи завітали наші захисники, які пообіцяли школярам , що Перемога уже зовсім близько і незабаром в Україні буде Мир. Діти змогли вручити їм валентинки, які виготовили напередодні для наших воїнів.

СЛАВА УКРАЇНІ !!!




Експеримент "Вулкан у банці"

 На уроках з ЯДС під час вивчення теми "Енергія" ми з учнями не тільки навчилися розрізняти якою може бути енергія та як правильно  використовувати енергію природи (сонця , вітру , води), але і дізналися як можна відновити енергію та заощаджувати.  А ще  під час експерименту змогли разом з учнями створити "Вулкан у банці", адже використання дослідницького методу у процесі пізнання навколишнього світу має велике значення, оскільки реалізує пошукову діяльність учнів, спрямовану на творчий розвиток особистості, дозволяє накопичити достовірні конкретно-образні уявлення про навколишній світ та фактичні знання, що є основою для подальшого усвідомлення, збагачення, розкриття причинно-наслідкових зв’язків у довкіллі дітей.

У ході реалізації дослідницького методу молодші школярі опановують практичні вміння і навички, виявляють особливості предметів і об’єктів довкілля за їхніми ознаками і властивостями. Також у дітей відбувається процес формування наукових поглядів на навколишній світ.




 

19 грудня - День Святого Миколая.

 В Україні дуже шанують день Миколая Чудотворця. Особливо нетерпляче на це свято очікують дітлахи, адже святитель Миколай обов’язково покладе під подушку якийсь подарунок. Так, напередодні свята хлопчики та дівчатка пишуть святому листи із проханням здійснити їхні мрії. І зранку 19 грудня одразу зазирають під подушку, очікуючи виконання Миколаєм Угодником їхніх бажань.

Вважається, що добрим і слухняним діткам Миколай Чудотворець уночі тихенько підкладає подарунки, а тим, хто погано поводився, – каміння або різочку. Тому дітлахи намагаються не вередувати й гарно поводитися, аби сподобатися святому Миколаю.

А ще у Лозківській гімназії діти кожного року на Свято Миколая отримують подарунки завдяки спонсорській допомозі від Підлісного Івана Володимировича . Дуже приємно , що існують такі люди, які небайдужі до дітей і завжди готові прийти на допомогу.










Зимові розваги.

Зима - одна з найулюбленіших пір року у дітей. Ще б пак — можна вдосталь навалятися в кучугурах, будувати снігові замки, грати в хокей і влаштовувати снігові битви з друзями з двору. 

А ще можна  зібратися з однокласниками і зліпити сніговиків. Але не простих , а справжніх українських захисників і жінку-берегиню , які будуть охоронцями шкільного подвір'я і забезпечать спокій всіх школярів.









Під час війни сотні тисяч українців долучилися до волонтерства, серед них, звичайно, є і учні Лозківської гімназії .

 

Мільйони українців щодня наближають перемогу України у війні, яку розв’язала росія. Серед них також діти та підлітки, які були змушені подорослішати раніше. І хоча війна щодня забирає у них хвилини безтурботного дитинства, вони заходять у собі сили на надзвичайні вчинки.

Під час проведення акції "Я - ВОЛОНТЕР" діти приносили для наших захисників  консервацію , шкарпетки, рукавиці , різні солодощі та засоби гігієни. 

А в січні було проведено фестиваль колядок та щедрівок під девізом "Разом переможемо"  , під час якого проводилася благодійна акція - збір коштів на підтримку ЗСУ .Нажаль в цей день знову лунала повітряна тривога і діти змушені були спуститись до сховища, але не дивлячись на перешкоди учні колядували та щедрували   і змогли зібрати  5200 грн.на закупівлю енергетичних батончиків , засобів гігієни та шкарпеток для наших мужніх , сміливих і відважних захисників.




















День української мови та писемності

 

Завдяки мові та мисленню суспільство здатне змінювати навколишній світ. Недарма, українську мову називають солов’їною, адже вона багата на епітети та її звучання неймовірне. Безумовно, мова для народу є його скарбницею, живою схованкою людського духу. Рідна мова утворює невидимий зв’язок між усіма поколіннями минулого та майбутнього. Навіть коли українську мову намагалися витіснити, народ завжди зберігав та відстоював право розмовляти своєю мовою. Українські поети, художники, політичні діячі у всі часи намагалися зберегти та популяризувати рідну мову. З року в рік наша мова збирає все більше справжніх прихильників. Вже з 1997-го рокув Україні святкують День української писемності та мови 9 листопада.












Презентація досвіду